Live Scores

Stay close to the action with our Live Score page. All today’s footballing action across the globe. Follow the game and get your predictions with ready to use game data at your fingertips.

Use our Live Scores short cut to find your game.

Football

  • Albania | First Division | Regular Season

    • Turbina Cërrik vs Besëlidhja Lezhë
    • Apolonia Fier vs Shkumbini Peqin
  • Albania | Superliga | Regular Season

    • KF Vllaznia Shkodër vs KF Teuta Durrës
  • Albania | Superliga

    • FK Kukësi vs Kastrioti Krujë
    • Skënderbeu Korçë vs Partizani Tirana
  • Albania | First Division

    • Erzeni Shijak vs Bylis Ballsh
    • KS Lushnja vs KF Tërbuni Pukë
    • KS Burreli vs Tomori Berat
    • KS Pogradeci vs Besa Kavajë
  • Argentina | Primera B Metropolitana | Clausura

    • CSD Flandria vs Sacachispas FC
    • UAI Urquiza vs C.A. Colegiales
    • C.A. San Miguel vs Argentino De Quilmes
    • Deportivo Armenio vs Defensores Unidos
    • Deportivo Merlo vs JJ de Urquiza
    • Cañuelas FC vs C.A. Acassuso
  • Argentina | Primera B Nacional | Regular Season

    • Villa Dalmine vs Club y Biblioteca Ramón Santamarina
    • Barracas Central vs Gimnasia Y Esgrima Jujuy
    • C.A. Estudiantes de Caseros vs Club Agropecuario Argentino
    • Guillermo Brown vs Deportivo Morón
    • C.A. Chacarita Juniors vs Estudiantes Rio Cuarto
    • Almirante Brown vs Deportivo Riestra
  • Argentina | Primera División | 2nd Phase

    • Godoy Cruz A.T. vs C.A. Sarmiento Junín
    • Vélez Sarsfield vs C.A. Aldosivi
    • Racing Club vs Talleres Cordoba
    • Atlético Tucumán vs Boca Juniors
  • Argentina | Primera B Nacional

    • C.A. Chacarita Juniors vs Deportivo Maipú
    • C.A. Estudiantes de Caseros vs C.A. Tigre
    • Defensores de Belgrano vs Club y Biblioteca Ramón Santamarina
    • C.A. Brown De Adrogué vs Ferro Carril Oeste
    • C.A. Mitre SdE vs Quilmes A.C.
    • Guillermo Brown vs Tristan Suarez
    • San Martín de San Juan vs Deportivo Morón
    • Independiente Rivadavia vs Instituto A.C.C.
    • C.A. Belgrano de Cordoba vs Deportivo Riestra
    • C.A. Atlanta vs Club Agropecuario Argentino
    • Almirante Brown vs Estudiantes Rio Cuarto
    • Barracas Central vs C.A. All Boys
    • Atlético de Rafaela vs Gimnasia Y Esgrima Jujuy
  • Argentina | Primera B Metropolitana

    • Comunicaciones vs Club Atletico Fénix
    • C.A. San Miguel vs C.A. Colegiales
    • Deportivo Merlo vs C.A. Los Andes
    • Cañuelas FC vs JJ de Urquiza
    • C.A. Acassuso vs Sacachispas FC
    • UAI Urquiza vs Defensores Unidos
    • Comunicaciones vs Villa San Carlos
  • Argentina | Torneo Federal A

    • Olimpo de Bahia Blanca vs Camioneros Buenos Aires
    • Chaco For Ever vs Defensores Belgrano VR
  • Argentina | Primera C

    • C.S. Dock Sud vs Deportivo Español
    • General Lamadrid vs Ferrocarril Midland
    • Deportivo Laferrere vs El Porvenir
    • Ituzaingo vs San Martin Burzaco
  • Australia | Brisbane Premier League | Regular Season

    • The Gap0 - 1Acacia Ridge
    • Western Spirit0 - 2Bayside
    • Toowong2 - 1Brisbane Knights
    • Univ. of Queensland1 - 2St. George Willawong
  • Australia | National Premier League | NPL Queensland | Regular Season

    • Magpies Crusaders FC vs Queensland Lionsi
  • Australia | National Premier League | NPL South Australia | Regular Season

    • Adelaide Comets3 - 2Adelaide Olympic
    • South Adelaide5 - 2Sturt Lionsi
    • Croydon Kings1 - 1Adelaide City
    • Metro Stars0 - 1Adelaide Raiders
    • Campbelltown City4 - 0Adelaide Blue Eaglesi
    • Cumberland United4 - 0Adelaide Utd Youth
  • Australia | National Premier League | NPL Western Australia | Play Offs | Final

    • Perth SC6 - 3Floreat Athenai
  • Australia | South Australia State League | Regular Season

    • Adelaide Cobras vs Eastern United FC
    • Playford City vs West Adelaide sc
  • Austria | 2. Liga | Regular Season

    • FC Dornbirn 1913 vs Floridsdorfer ACi
    • Vorwärts Steyr vs Austria Lustenau
  • Austria | Admiral Bundesliga | Regular Season

    • SV Ried vs RZ Pellets WAC
    • Admira Wacker Mödling vs TSV Hartberg
    • Austria Wien vs SCR Altach
  • Austria | Eliteliga West | Salzburg

    • Austria Salzburg vs SK Bischofshofen
    • SV Kuchl vs SV Seekirchen
  • Austria | Eliteliga West | Tirol

    • Wacker Innsbruck II vs FC Kufsteini
    • SC Imst vs SV Telfs
  • Austria | Eliteliga West | Vorarlberg

    • Schwarz-Weiß Bregenz vs VfB Hohenems
    • FC Wolfurt vs Admira Dornbirn
  • Austria | Burgenlandliga

    • ASK Klingenbach vs SV Leithaprodersdorf
    • SV Güssing vs UFC Markt Allhau
    • ASK Kohfidisch vs SV St. Margarethen
    • FSG Oberpetersdorf/Schwarzenbach vs SC Pinkafeld
  • Austria | Kärntner Liga

    • ASKÖ Gmünd vs Völkermarkter STV 1868
    • Admira Villach vs SVG Bleiburg
  • Austria | Landesliga Niederösterreich

    • ASV Spratzern vs SKN Sankt Pölten II
  • Austria | Oberösterreich-Liga

    • SPG Algenmax Pregarten vs ASK St. Valentin
    • Grieskirchen vs Union Weißkirchen
  • Austria | Salzburger Liga

    • SC Golling vs SV Straßwalchen
    • TSU Bramberg vs UFV Thalgau
  • Austria | Landesliga Steiermark

    • SV Frauental vs SV Lafnitz II
    • ESV St. Michael vs TuS Heiligenkreuz am Waasen
    • DSV Leoben vs SV Wildon
  • Austria | Regionalliga East

    • SV Leobendorf vs SC Neusiedl am See
    • Wiener Viktoria vs SV Stripfing
  • Austria | Regionalliga Mid

    • ATSV Stadl-Paura vs Union Vöcklamarkt
    • Union Gurten vs FC Wels
  • Austria | Tirol Liga

    • SV Kematen vs Holz Pfeifer Kundl
    • SC Mils 05 vs SV Völs
    • SC Münster vs SV Kirchbichl
    • Union Innsbruck vs SK St. Johann
  • Austria | Vorarlbergliga

    • FC Lustenau 07 vs FC Höchst 1921
    • FC Hörbranz vs SV Lochau
    • FC Andelsbuch vs VfB Bezau
    • SC Göfis vs FC Alberschwende
    • SV Ludesch vs Blau-Weiß Feldkirch
    • SK Meiningen vs FC Schruns
    • FC Bizau vs SC Fussach
  • Austria | Wiener Liga

    • SV Wienerberg 1921 vs FACH Donaufeld
    • FC Stadlau vs WAF Vorwärts Brigittenau
    • Post SV vs Favoritner AC
    • A XIII Auhof Center vs SC Ostbahn XI
  • Azerbaijan | Premier League | Regular Season

    • Gabala vs Sabail
  • Belarus | First League | Regular Season

    • Dnepr Mogilev4 - 2FK Lidai
    • FK Slonim vs FC Orsha
  • Belarus | Premier League | Regular Season

    • Slutsksakhar Slutsk vs FC Gomeli
    • Dinamo Brest vs Slavia Mozyri
    • BATE Borisov vs Shakhtyor Soligorsk
  • Belarus | Vysshaya Liga Reserve | Regular Season

    • Vitebsk 22 - 3Minsk 2i
    • Din. Minsk 22 - 0Isloch 2i
    • Neman Grodno Res.4 - 1Smorgon 2i
  • Belarus | Premier League

    • Slutsksakhar Slutsk1 - 4FC Gomeli
    • Dinamo Brest vs Slavia Mozyri
    • Torpedo-BelAZ vs Energetik-BGU Minsk
    • FK Sputnik Rechitsa vs Rukh Brest
    • Dinamo Minsk vs FK Isloch Minsk
    • FC Vitebsk vs FC Minsk
    • Neman Grodno vs FC Smorgon
    • BATE Borisov vs Shakhtyor Soligorsk
  • Belarus | First League

    • NFK Krumkachy Minsk0 - 2Lokomotiv Gomeli
  • Belgium | Division 2 ACFF

    • E.S. Durbuysienne vs Royale Entente Acren Lessines
    • F.C. Ganshoren vs R.U.S. Rebecquoise
    • Stade Waremmien F.C. vs Verlaine
    • R.E.S. Couvin-Mariembourg vs R.F.C. Meux
    • R.S.D. Jette vs US Givry
  • Belgium | Division 2 VFV A

    • K.R.C. Harelbeke vs K.S.C. Toekomst Menen
    • K.S.K. Ronse vs K.V.K. Westhoek
    • K.V.K. Ninove vs K.R.C. Gent
    • R.F.C. Wetteren vs K.S.C. Lokeren-Temse
  • Belgium | Division 2 VFV B

    • Hoogstraten VV vs K.L.S.K. Londerzeel
    • K. Berchem Sport vs Royal Cappellen F.C.
    • Bocholter VV vs F.C. Heur Tongeren
    • K. Lyra-Lierse Berlaar vs K.O.S.C. Wijgmaal
    • R.C. Hades vs K.V.C. Houtvenne
  • Belgium | Division 3 ACFF A

    • Buzet vs Union Royale Namur FLV
  • Belgium | Division 3 VFV A

    • Sportkring Sint-Niklaas vs Avanti
  • Belgium | First Division B | Regular Season

    • Royal Excel Mouscron vs R.E. Virton
  • Belgium | National Division 1 | Regular Season

    • K. Patro Eisden Maasmechelen vs K.V.V. Thes Sport Tessenderlo
    • K.F.C. Mandel United vs URSL Visé
    • K.V.K. Tienen-Hageland vs Olympic Charleroi
  • Belgium | First Division A

  • Belgium | First Division B

    • R.W.D. Molenbeek 47 vs KVRS Waasland-Beveren
    • Lommel SK vs Lierse Kempenzonen
    • KVC Westerlo vs K.M.S.K. Deinze
    • Royal Excel Mouscron vs R.E. Virton
  • Belgium | National Division 1

    • K.F.C. Dessel Sport vs Sint-Eloois-Winkel Sport
    • F.C.V. Dender E.H. vs Royal Knokke F.C.
  • Bhutan | Super League

    • Transport United F.C. vs Thimphu City F.C.
  • Bolivia | Liga Profesional | Regular Season

    • Nacional Potosí vs Club Always Ready
  • Bolivia | Liga Profesional

    • Club Aurora vs Blooming Santa Cruz
  • Bosnia and Herzegovina | Premijer Liga

    • HŠK Posušje vs Radnik Bijeljina
    • Željezničar Sarajevo vs Velež Mostar
    • FK Tuzla City vs Sloboda Tuzla
    • HŠK Zrinjski Mostar vs Rudar Prijedor
  • Bosnia and Herzegovina | First League of FBiH

    • NK Travnik vs NK TOŠK Tešanj
    • NK Zvijezda Gradačac vs FK Mladost Doboj Kakanj
    • NK Bratstvo Gračanica vs HNK Tomislav
    • FK Budućnost Banovići vs NK Jedinstvo Bihać
    • FK Rudar Kakanj vs FK Igman Konjic
    • FK Goražde vs OFK Gradina Srebrenik
    • NK Vis Simm-Bau vs HNK Orašje
  • Bosnia and Herzegovina | First League of RS

    • Sloboda Novi Grad vs Slavija Sarajevo
    • Drina Zvornik vs Krupa na Vrbasu
    • Tekstilac Derventa vs Kozara Gradiska
    • Ljubic Prnjavor vs FK Podrinje
  • Brazil | Série A | Regular Season

    • Chapecoense A.F. SC vs S.E. Palmeiras
    • Atlético Paranaense vs EC Juventude RS
    • Atletico Mineiro vs Sport Club do Recife
    • Esporte Clube Bahia vs Red Bull Bragantino SP
    • Ceará Sporting Club vs Santos F.C.
  • Brazil | Série B | Regular Season

    • Botafogo de Futebol e Regatas vs Clube Náutico Capibaribe PE
    • Londrina E.C. PR vs Centro Sportivo Alagoano
    • Goiás EC GO vs Grêmio Esportivo Brasil
  • Brazil | Série C | Regular Season

    • Botafogo SP vs Figueirense SC
  • Brazil | Serie D | Serie D | Play Offs | Last 32

    • Cascavel C.R. PR vs Cianorte PR
    • Juazeirense BA vs Atlético Cearense CE
    • Boa Esporte Clube MG vs União de Rondonópolis MT
  • Brazil | Série C

    • Oeste FC SP vs Sao Jose RS
    • Floresta E.C. CE vs Volta Redonda F.C. RJ
    • A.A. Altos PI vs Paysandu S.C. PA
    • Criciúma E.C. SC vs Mirassol F.C. SP
    • Grêmio Novorizontino SP vs Paraná Clube PR
    • Botafogo SP vs Figueirense SC
  • Brazil | Serie D

    • Joinville E.C. SC vs Bangu A.C. RJ
    • Campinense Clube PB vs Sergipe
  • Bulgaria | A PFG | Regular Season

    • Cherno More Varna vs Lokomotiv Sofia
    • Levski Sofia vs CSKA 1948 Sofia
  • Bulgaria | B PFG | Regular Season

    • Minyor Pernik1 - 1Montanai
    • Ludogorets Razgrad II vs Spartak
    • Yantra Gabrovo vs Neftochimik 1962 Bourgas
    • Hebar vs PFC Septemvri Sofia
  • Bulgaria | B PFG

    • Ludogorets Razgrad II vs Spartak Varna
  • Burundi | Ligue A | Regular Season

    • Kayanza vs TOP Junior
  • CAF Champions League | Qualification | 1st Preliminary Round

    • ZESCO United vs Royal Leopardsi
    • Tusker vs Arta / Solar 7i
    • Big Bullets vs AmaZulu
    • Atlético Petróleos de Luanda vs Fovu Club Baham
  • CAF Confederations Cup | Qualification | 1st Preliminary Round

    • AS Kigali vs Olympique de Missirii
    • Buffles vs FAR Rabat
  • Cambodia | C-League

    • Soltilo Angkor F.C. vs Asia Euro United
    • National Defense Ministry F.C. vs National Police Commissary F.C.
  • China | League One | Second Stage

    • Xinjiang Tianshan Leopard0 - 3Nantong Zhiyuni
    • Wuhan Three Towns3 - 1Zibo Cujui
    • Sichuan Jiuniu1 - 1Kunshani
  • Colombia | Categoría Primera A

    • Envigado FC vs Deportes Quindio
    • Junior de Barranquilla vs Atlético Nacional Medellin
  • Colombia | Categoría Primera A | Clausura

    • América de Cali vs Jaguares de Córdoba
  • Colombia | Categoría Primera B

    • Leones FC vs C.D. Real Cartagena
    • Llaneros FC vs Boca Juniors de Cali
    • Barranquilla FC vs Club Cortuluá
    • Bogotá FC vs Real San Andrés
  • Croatia | 1.HNL | Regular Season

  • Croatia | 2.HNL | Regular Season

    • NK Dugopolje vs HNK Cibalia Vinkovci
    • Dubrava Zagreb vs HNK Orijent 1919
    • NK Sesvete vs Inter Zaprešić
    • NK Opatija vs NK Solin
    • NK Jarun vs NK Kustošija
  • Croatia | 3.HNL | Center

    • NK HAŠK Zagreb vs Dugo Selo
  • Croatia | 2.HNL

    • NK Rudeš vs BSK Bijelo Brdo
  • Croatia | 3.HNL

    • HNK Vukovar 1991 vs NK Belišće
  • Croatia | 3.HNL | South

    • GOŠK Dubrovnik vs Neretva Metković
    • Kamen Ivanbegovina vs RNK Split
  • Cyprus | Division 1 | Regular Season

    • Olympiakos Nicosia vs AEL Limassol
  • Cyprus | Division 2 | Regular Season

    • Ayia Napa FC vs Anagennisi Derynia FC
  • Cyprus | Division 1

    • AE Paphos vs AEK Larnaca
  • Cyprus | Division 2

    • Othellos Athienou vs Alki Oroklini
  • Czech Republic | Czech First League | Regular Season

    • Slovacko vs Zlín
    • Slovan Liberec vs FK Mladá Boleslav
    • Viktoria Plzeň vs Dynamo České Budějovice
  • Czech Republic | Division 3 | Bohemian Football League (ČFL) | Group A

    • Rako Rakovnik vs 1.FC Karlovy Vary
    • FK Slavoj Vyšehrad vs 1.FC Karlovy Vary
    • FK Slavoj Vyšehrad0 - 2Králův Dvůri
    • Písek2 - 0Motorlet Praguei
    • Rakovník4 - 2Slavia Karlovy Varyi
    • Loko Vltavín0 - 2Benešovi
  • Czech Republic | Division 3 | Bohemian Football League (ČFL) | Group B

    • Zbuzany1 - 1Mladá Boleslav IIi
    • Přepeře0 - 4Hradec Králové IIi
    • Teplice II2 - 2FK Jablonec Bi
    • Sokol Živanice vs Slovan Velvaryi
  • Czech Republic | Fotbalová národní liga | Regular Season

    • Vyškov2 - 3Sparta Praha IIi
    • Třinec1 - 1Vysočina Jihlavai
    • Chrudim0 - 2Líšeňi
    • SFC Opava vs Táborskoi
  • Czech Republic | U19 Division 1 | Regular Season

    • Viktoria Plzeň U191 - 1Slovácko U19
    • Slavia Praha U190 - 1České Budějovice U19i
    • Sparta Praha U190 - 0Mladá Boleslav U19
    • Zbrojovka Brno U191 - 1Sigma Olomouc U19i
    • Meteor Praha U193 - 2Opava U19
    • Zlín U190 - 3Hradec Králové U19i
    • Pardubice U194 - 1Karviná U19
  • Czech Republic | Czech First League

    • Sparta Prague vs FK Jablonec
    • FC Hradec Králové vs FK Pardubice
    • 1. FC Slovácko vs FC Fastav Zlín
    • MFK Karviná vs FK Teplice
  • Czech Republic | League 4 | Division A

    • Mariánské Lázně2 - 2Tatran Sedlčany
    • České Budějovice II7 - 0Jindřichův Hradec
    • Rokycany vs Český lev - Union Beroun
  • Czech Republic | Fotbalová národní liga

    • FK Fotbal Třinec vs Vysočina Jihlava
    • MFK Chrudim vs SK Líšeň
    • Dukla Prague vs 1.FK Příbram
    • SFC Opava vs FC MAS Táborsko
  • Czech Republic | League 4 | Division B

    • Brandýs nad Labem4 - 2Ostrov
    • FK Ceska Lipa0 - 0Český Brod
    • Aritma Praha5 - 1Meteor Praha
    • Neratovice-Byškovice4 - 0Louny
    • Kladno4 - 3Baník Souš
    • Chomutov3 - 1Štětí
    • MFK Dobříš vs Rako Rakovnik
    • Olympie Březová vs Slaný
  • Czech Republic | League 4 | Division C

    • Sokol Libiš0 - 2Velké Hamry
    • Kosmonosy4 - 1Poříčany
  • Czech Republic | Division 3

    • MFK Frýdek-Místek vs SK Hanacka Slavia
    • FC Viktoria Otrokovice2 - 4Blanskoi
    • FK Slavoj Vyšehrad vs FK Králův Dvůr
    • TJ Jiskra Domažlice vs FK Pribram II
  • Czech Republic | League 4 | Division D

    • Havlíčkův Brod0 - 1Bystřice nad Pernštejnem
    • Břeclav5 - 0Slavoj Polná
  • Czech Republic | League 4 | Division E

    • Valašské Meziříčí vs 1. FC Viktorie Přerov
  • Czech Republic | Division 3 | Moravian-Silesian Football League (MSFL)

    • HFK Olomouc2 - 0FC Velké Meziříčíi
    • Frýdek-Místek2 - 4Hanáckái
    • ČSK Uherský Brod vs Uničov
  • Denmark | 1. Division | Regular Season

    • Esbjerg fB2 - 1BK Fremad Amageri
    • Hobro IK0 - 3AC Horsensi
  • Denmark | 2. Division | Regular Season

    • Skive IK vs AB Kopenhageni
    • Hillerød Fodbold2 - 0FA 2000i
    • Brabrand IF1 - 0Kolding IF
    • Aarhus Fremad1 - 1Thisted FCi
  • Denmark | 2. Division

    • Skive IK1 - 4AB Kopenhageni
  • Denmark | Danmarksserien

    • Hedensted IF vs Varde IF
    • Næsby BK vs KFUM BK Roskilde
  • Denmark | Danmarksserien | Pulje 2

    • Skovshoved IF vs B 1908
  • Denmark | U19 League

    • Vejle Boldklub U19 vs Silkeborg U19
  • Ecuador | Serie A

    • Orense SC vs Guayaquil City
    • Delfín SC vs Aucas SD
  • El Salvador | Primera División

    • CD Luis Angel Firpo vs Santa Tecla FC
  • El Salvador | Primera División | Apertura

    • CD Chalatenango vs Municipal Limeno
    • Alianza FC vs CD Aguila
  • England | Division 1 | Regular Season

    • Manchester United FC U232 - 1Brighton & Hove Albion FC U23i
    • Manchester City FC U23 vs Crystal Palace FC U23
  • England | FA Cup | Qualification | 2nd Round

    • Enfield Town F.C. vs Hadley FC
    • Kings Langley F.C. vs Leiston F.C.
    • Braintree Town F.C. vs Billericay Town F.C.
    • Cirencester Town FC vs Hamworthy United
    • Bedford Town FC vs Welwyn Garden City F.C.
    • Abbey Rangers vs Marlow FC
    • Kingstonian F.C. vs Horsham F.C.
    • Hitchin Town F.C. vs Cheshunt F.C.
    • Walton Casuals F.C. vs Hampton & Richmond Borough F.C.
    • Leatherhead F.C. vs Corinthian-Casuals F.C.
    • Carshalton Athletic F.C. vs Ebbsfleet United F.C.
    • Dulwich Hamlet F.C. vs Bedfont Sports
    • Frome Town F.C. vs Oxford City F.C.
    • Hanwell Town vs Eastbourne Borough F.C.
    • Weston-super-Mare AFC vs Taunton Town F.C.
    • Yate Town FC vs Gosport Borough F.C.
    • Cleethorpes Town FC vs Alfreton Town F.C.
    • Marske United vs South Shields F.C.
    • Blyth Spartans A.F.C. vs FC United of Manchester
    • Great Wakering vs Peterborough Sports FC
    • Boston United F.C. vs Corby Town FC
    • Basingstoke Town F.C. vs Wimborne Town FC
    • Prescott Cables FC vs Whitby Town F.C.
    • Merstham F.C. vs Margate F.C.
    • Nantwich Town F.C. vs Banbury United F.C.
    • Bedworth United F.C. vs Long Eaton United
    • Runcorn Linnets vs Bamber Bridge F.C.
    • Barking FC vs Dunstable Town FC
    • Metropolitan Police F.C. vs Farnborough F.C.
    • Ashford Town FC vs Folkestone Invicta F.C.
    • Darlington 1883 F.C. vs Chester F.C.
    • Beaconsfield Town F.C. vs Havant & Waterlooville F.C.
    • Ware FC vs Hemel Hempstead Town F.C.
    • Chertsey Town vs Cheshunt F.C.
    • Belper Town FC vs Tamworth F.C.
    • Hanley Town F.C. vs Chasetown FC
    • Brackley Town F.C. vs Coalville Town F.C.
    • Tiverton Town F.C. vs Sholing F.C.
    • Marine F.C. vs Warrington Town F.C.
    • Chorley F.C. vs Southport F.C.
    • Poole Town F.C. vs Chippenham Town F.C.
    • Hayes & Yeading United vs Tonbridge Angels F.C.
    • A.F.C. Telford United vs Stamford AFC
  • England | Isthmian League Division One | South East

    • Herne Bay FC vs Corinthian-Casuals F.C.
    • Haywards Heath Town FC vs Ashford United FC
    • Sevenoaks Town FC vs Ramsgate FC
    • Faversham Town FC vs East Grinstead Town FC
  • England | NPL Division One | East

    • Dunston UTS vs Frickley Athletic FC
    • Tadcaster Albion AFC vs Lincoln United FC
  • England | NPL Division One | Midlands

    • Carlton Town FC vs Ilkeston Town F.C.
    • Daventry Town vs Wisbech Town FC
    • Coleshill Town FC vs Yaxley FC
    • Shepshed Dynamo FC vs Histon FC
  • England | NPL Division One | West

    • Newcastle Town FC vs Leek Town FC
    • Widnes F.C. vs Workington A.F.C.
    • Ramsbottom United FC vs Glossop North End AFC
    • Market Drayton Town FC vs Bootle
  • England | Southern Premier League | Central

    • Redditch United F.C. vs Barwell F.C.
  • England | Premier League

    • Wolverhampton Wanderers0 - 2Brentford F.C.i
    • Liverpool FC vs Crystal PalaceGo to Prediction
    • Burnley FC vs Arsenal LondonGo to Prediction
    • Norwich City F.C. vs Watford F.C.Go to Prediction
    • Manchester City vs Southampton FCGo to Prediction
    • Aston Villa vs Everton FCGo to Prediction
  • England | EFL Championship

    • Hull City A.F.C.1 - 3Sheffield Unitedi
    • Huddersfield Town A.F.C. vs Nottingham ForestGo to Prediction
    • Millwall F.C. vs Coventry City F.C.iGo to Prediction
    • Peterborough United F.C. vs Birmingham CityiGo to Prediction
    • Middlesbrough F.C. vs Blackpool F.C.iGo to Prediction
    • Queens Park Rangers vs Bristol CityGo to Prediction
    • Preston North End F.C. vs West Bromwich AlbioniGo to Prediction
    • Derby County F.C. vs Stoke City F.C.iGo to Prediction
    • Barnsley F.C. vs Blackburn Rovers FCGo to Prediction
    • Cardiff City F.C. vs A.F.C. BournemouthGo to Prediction
    • Luton Town F.C. vs Swansea City A.F.C.iGo to Prediction
    • Fulham FC vs Reading F.C.Go to Prediction
  • England | EFL League One

    • Wycombe Wanderers vs Charlton Athletic FCGo to Prediction
    • Doncaster Rovers F.C. vs Morecambe F.C.Go to Prediction
    • Gillingham F.C. vs Milton Keynes Dons F.C.Go to Prediction
    • Crewe Alexandra F.C. vs Burton AlbioniGo to Prediction
    • Cheltenham Town F.C. vs Oxford United F.C.Go to Prediction
    • Fleetwood Town F.C. vs Sunderland A.F.C.Go to Prediction
    • Portsmouth F.C. vs Cambridge United F.C.Go to Prediction
    • Bolton Wanderers F.C. vs Rotherham United F.C.iGo to Prediction
    • Sheffield Wednesday vs Shrewsbury Town F.C.iGo to Prediction
    • A.F.C. Wimbledon vs Plymouth Argyle F.C.Go to Prediction
    • Accrington Stanley F.C. vs Wigan Athletic F.C.iGo to Prediction
    • Lincoln City F.C. vs Ipswich Town F.C.Go to Prediction
  • England | EFL League Two

    • Northampton Town F.C. vs Swindon Town F.C.iGo to Prediction
    • Newport County A.F.C. vs Walsall F.C.iGo to Prediction
    • Bradford City A.F.C. vs Barrow A.F.C.Go to Prediction
    • Mansfield Town F.C. vs Rochdale A.F.C.Go to Prediction
    • Carlisle United F.C. vs Scunthorpe United F.C.iGo to Prediction
    • Exeter City F.C. vs Sutton United F.C.Go to Prediction
    • Colchester United F.C. vs Crawley Town F.C.Go to Prediction
    • Port Vale F.C. vs Harrogate Town F.C.iGo to Prediction
    • Bristol Rovers F.C. vs Leyton Orient F.C.Go to Prediction
    • Stevenage F.C. vs Forest Green Rovers F.C.iGo to Prediction
    • Oldham Athletic A.F.C. vs Hartlepool United F.C.Go to Prediction
    • Tranmere Rovers F.C. vs Salford City F.C.Go to Prediction
  • England | FA Cup

    • Bromsgrove Sporting vs Worksop Town FC
    • Welling United F.C. vs Harrow Borough F.C.
    • Gateshead F.C. vs Bradford Park Avenue A.F.C.
    • Wingate & Finchley F.C. vs Baldock Town FC
    • Mossley AFC vs Radcliffe F.C.
    • Dartford F.C. vs Hythe Town FC
    • City Of Liverpool FC vs Farsley Celtic F.C.
    • Mickleover Sports F.C. vs Basford United F.C.
    • Bishop's Stortford F.C. vs Bowers & Pitsea F.C.
    • Spalding United FC vs Kettering Town F.C.
    • East Thurrock United F.C. vs Needham Market F.C.
    • Burgess Hill Town F.C. vs Dorking Wanderers F.C.
    • Colne FC vs Guiseley A.F.C.
    • Atherton Collieries AFC vs Witton Albion F.C.
    • Hungerford Town F.C. vs Truro City F.C.
    • Chichester City vs Maidstone United F.C.
    • Concord Rangers F.C. vs St Albans City F.C.
    • A.F.C. Fylde vs Spennymoor Town F.C.
    • Charlton Athletic FC vs Ebbsfleet United F.C.
    • Slough Town F.C. vs Whitehawk F.C.
    • Buxton F.C. vs Rushall Olympic F.C.
    • Stratford Town F.C. vs Nuneaton Town FC
    • Morpeth Town vs Lancaster City F.C.
  • England | National League

    • Yeovil Town F.C. vs Chesterfield F.C.
    • FC Halifax Town vs Stockport County F.C.Go to Prediction
    • Yeovil Town F.C. vs Altrincham F.C.Go to Prediction
    • Torquay United F.C. vs Southend United F.C.iGo to Prediction
    • Solihull Moors F.C. vs Boreham Wood F.C.iGo to Prediction
    • Wealdstone F.C. vs Aldershot Town F.C.Go to Prediction
    • Bromley F.C. vs Barnet F.C.Go to Prediction
    • Notts County F.C. vs Maidenhead United F.C.Go to Prediction
    • Grimsby Town F.C. vs Eastleigh F.C.Go to Prediction
    • Wrexham A.F.C. vs Dagenham & Redbridge F.C.Go to Prediction
    • Woking F.C. vs Chesterfield F.C.Go to Prediction
    • Weymouth F.C. vs Dover Athletic F.C.Go to Prediction
  • England | Isthmian League

    • Carshalton Athletic F.C. vs Cray Wanderers F.C.
    • Potters Bar Town F.C. vs Bognor Regis Town F.C.
    • Brightlingsea Regent F.C. vs Lewes F.C.
  • England | SFL Division One | South

    • A.F.C. Totton vs Cirencester Town FC
    • Frome Town F.C. vs Winchester City FC
    • A.F.C. Totton vs Slimbridge AFC
    • Highworth Town F.C. vs Bideford AFC
    • Barnstaple Town FC vs Cinderford Town AFC
    • Willand Rovers FC vs Mangotsfield United FC
    • Evesham United FC vs Bristol Manor Farm FC
  • England | Northern Premier League

    • Stafford Rangers F.C. vs Matlock Town F.C.
    • Gainsborough Trinity F.C. vs Stalybridge Celtic F.C.
  • England | SFL Division One | Central

    • Kidlington F.C. vs Barton Rovers FC
    • FC Romania vs Berkhamsted FC
    • Colney Heath FC vs Hertford Town FC
    • North Leigh FC vs St Neots Town F.C.
    • Kempston Rovers F.C. vs Didcot Town FC
    • Bedford Town FC vs Thame United FC
    • Waltham Abbey FC vs Biggleswade F.C.
  • England | NPL Division One

    • Kendal Town FC vs Clitheroe FC
  • England | Isthmian League Division One | North

    • Canvey Island FC vs Hullbridge Sports
    • Coggeshall Town vs Grays Athletic FC
    • Witham Town FC vs Bury Town FC
    • Dereham Town FC vs Basildon United
    • Aveley FC vs Heybridge Swifts FC
    • Hashtag United vs Felixstowe & Walton United FC
  • England | Isthmian League Division One | South Central

    • Chalfont St Peter AFC vs Binfield
    • South Park FC vs Thatcham Town FC
    • Hanwell Town vs Whyteleafe FC
    • Staines Town F.C. vs Westfield
    • Bracknell Town vs Uxbridge FC
  • Estonia | Esiliiga | Regular Season

    • Maardu Linnameeskond7 - 0Tartu JK Welco Elekteri
    • JK Tammeka Tartu II0 - 1JK Tallinna Kalevi
    • Nomme United3 - 4Paide Linnameeskond IIi
    • Parnu JK0 - 1Tallinna FC Flora IIi
  • Estonia | Meistriliiga | Regular Season

    • TJK Legion3 - 1Viljandi JK Tuleviki
    • FC Kuressaare vs Pärnu JK Vaprusi
    • Levadia Tallinn vs JK Narva Trans
  • Estonia | Meistriliiga

    • Viljandi JK Tulevik vs JK Narva Trans
    • Pärnu JK Vaprus vs Levadia Tallinn
    • TJK Legion vs Flora Tallinn
  • Faroe Islands | 1. Deild | Regular Season

    • AB Argir vs NSI Runavik 2i
  • Faroe Islands | Premier League

    • HB Torshavn vs EB/Streymur
  • Finland | Veikkausliiga | Regular Season

    • HIFK Helsinki0 - 3IFK Mariehamni
    • FC Haka vs Ilves Tampere
    • FC Lahti vs AC Oului
    • SJK Seinäjoki vs Inter Turkui
    • FC KTP Kotka vs Kuopio PSi
  • Finland | Kakkonen | Lohko A

    • Atlantis Helsinki vs KaPai
    • MiPK vs Lahden Reipas
  • Finland | Kakkonen | Lohko B

    • SalPa Salo1 - 1Grankulla IFKi
    • KaaPo2 - 1VJS Vantaai
    • Jazz Pori3 - 2Ilves Tampere IIi
    • TPV Tampere vs PIF
  • Finland | Kakkonen | Lohko C

    • JJK Jyväskylä0 - 0RoPS IIi
    • VIFK Vaasa vs OLS Oulun Luistinseurai
  • France | Ligue 1 | Regular Season

  • France | Ligue 2 | Regular Season

    • FC Sochaux-Montbéliard vs Paris FCi
    • Toulouse FC vs Grenoble Foot 38i
    • SC Bastia vs SM Caen
    • AS Nancy Lorraine vs Le Havre A.C.
    • US Quevilly-Rouen vs AJ Auxerre
    • Rodez AF vs AC Ajaccio
    • Pau FC vs Valenciennes FC
    • Dijon FCO vs USL Dunkerque
    • Chamois Niort FC vs EA Guingamp
    • Nîmes Olympique vs Amiens SC
  • France | Ligue 1

    • AS Saint-Étienne vs Girondins BordeauxGo to Prediction
  • France | Championnat National 2 | Group A

    • US Granvillaise vs Vitré AS
    • Voltigeurs de Châteaubriant vs Saint Malo US
    • SO Romorantin vs FC Rouen
    • Chartres De Bretagne vs Stade Plabennecois
    • Poissy AS vs Saint-Pryvé Saint-Hilaire FC
    • EA Guingamp II vs Blois Foot 41
    • US Granville vs Vitré AS
    • Vannes OC vs Versailles 78
    • Lorient FC II vs SM Caen II
  • France | Championnat National 2 | Group B

    • Lens RC II vs ASM Belfort
    • U.S. Lusitanos Saint-Maur vs L'Entente SSG
    • Football Club 93 Bobigny-Bagnolet-Gagny vs Stade Reims II
    • Olympique Saint-Quentin vs Sainte-Geneviève Sports
    • FC Gobelins vs AJ Auxerre II
    • FCSR Haguenau vs Beauvais AS
    • FC Fleury 91 vs SAS Epinal
    • FC Metz II vs Schiltigheim SC
  • France | Championnat National 2 | Group C

    • Olympique Lyon II vs Aubagne FC
    • RC Grasse vs GOAL FC
    • RC Grasse vs Chasselay MDA
    • Hyeres FC vs AS Saint Priest
    • AS Lyon-Duchère vs GFA Rumilly-Vallieres
    • Olympique Marseille II vs LAS Toulon
    • AS Monaco II vs FC Martigues
    • Marignane Gignac FC vs Jura Sud-Lava
  • France | Championnat National 2 | Group D

    • Nantes FC II vs Andrézieux
    • Colomiers US vs Bergerac Perigord
    • Canet Roussillon FC vs Chamalieres
    • Trelissac FC vs Vendée Les Herbiers Football
    • Mont De Marsan vs Bourges 18
    • AS Béziers vs Le Puy Foot 43 Auvergne
    • Yzeure AS vs Angers SCO II
  • Georgia | Erovnuli Liga

    • FC Samtredia vs Saburtalo Tbilisi
    • Lokomotiv Tbilisi vs Dinamo Tbilisi
  • Germany | 2. Bundesliga | Regular Season

    • SV Sandhausen1 - 31.FC Heidenheimi
    • Holstein Kiel0 - 3Hannover 96i
    • Fortuna Düsseldorf1 - 1Jahn Regensburgi
    • Werder Bremen vs Hamburger SV
  • Germany | 3. Liga | Regular Season

    • Waldhof Mannheim2 - 1Hallescher FCi
    • MSV Duisburg3 - 2Eintracht Braunschweigi
    • VfL Osnabrück1 - 0SV Meppeni
    • 1.FC Magdeburg1 - 2Würzburger Kickersi
    • 1860 München0 - 2FSV Zwickaui
  • Germany | Bundesliga | Regular Season

  • Germany | Bundesliga

    • FC Augsburg vs Borussia MönchengladbachiGo to Prediction
  • Germany | Bayernliga North

    • Eintracht Bamberg 2010 vs SV Vatan Spor Aschaffenburg
    • ASV Neumarkt vs DJK Vilzing
    • Bayern Hof vs DJK Gebenbach
    • 1.FC Sand vs ATSV Erlangen
    • TSV Abtswind vs Würzburger FV
    • TSV Großbardorf vs ASV Cham
  • Germany | Regionalliga Bayern

    • SpVgg Bayreuth vs SpVgg Unterhaching
    • TSV Aubstadt2 - 1SC Eltersdorfi
    • SpVgg Greuther Fürth II3 - 0VfB Eichstätti
    • 1.FC Nürnberg II0 - 3FC Augsburg IIi
    • TSV Rain am Lech0 - 2FC Memmingeni
    • 1.FC Schweinfurt 056 - 0SV Schalding-Heiningi
  • Germany | 3. Liga

    • 1. FC Saarbrücken3 - 1Türkgücü Müncheni
    • Wehen Wiesbaden vs Borussia Dortmund II
  • Germany | Bayernliga South

    • VfB Hallbergmoos-Goldach vs Schwaben Augsburg
    • SV Pullach vs 1860 Munich II
    • TSV 1865 Dachau vs Jahn Regensburg II
    • TSV 1880 Wasserburg vs FC Ismaning
    • Türkspor Augsburg vs FC Ingolstadt 04 II
    • FC Gundelfingen vs TSV Landsberg
    • SV Donaustauf vs FC Deisenhofen
    • TSV Kottern-St. Mang vs VfR Garching
    • SpVgg Hankofen-Hailing vs SV Kirchanschöring
  • Germany | Regionalliga North

    • Hannover 96 II vs Werder Bremen II
    • FC St Pauli II0 - 2Holstein Kiel IIi
    • Hamburger SV II2 - 3Eintracht Norderstedti
    • VfB Lübeck0 - 1FC Teutonia 05i
    • FC Oberneuland vs Hansa Lüneburgi
    • SSV Jeddeloh vs Schwarz-Weiß Rehdeni
  • Germany | Regionalliga Northeast

    • Chemie Leipzig1 - 1FSV Optik Rathenowi
    • FSV 63 Luckenwalde1 - 1Berliner FC Dynamoi
    • Hertha BSC II vs Carl Zeiss Jena
    • Chemnitzer FC vs Energie Cottbus
  • Germany | Regionalliga Southwest

    • FC Homburg 081 - 0TSV Schott Mainzi
    • TSV Steinbach1 - 0VfR Aaleni
    • SpVgg Elversberg 075 - 0FSV Mainz 05 IIi
    • FSV Frankfurt2 - 2FK 03 Pirmasensi
    • TuS Rot-Weiß Koblenz0 - 21899 Hoffenheim II
    • VfB Stuttgart II vs Bahlinger SC
  • Germany | Regionalliga West

    • Wuppertaler SV3 - 1VfB Hombergi
    • Rot-Weiß Oberhausen2 - 1SV Rödinghauseni
    • FC Wegberg-Beeck1 - 1KFC Uerdingen 05i
    • SV 19 Straelen0 - 4Preußen Münsteri
    • Rot Weiss Ahlen1 - 1SV Lippstadt 08i
    • Borussia M'gladbach II3 - 11.FC Köln IIi
  • Germany | Bayernliga

    • TSV Abtswind vs Würzburger Kickers II
  • Germany | Bremenliga

    • Bremer SV vs OSC Bremerhaven
    • Brinkumer SV vs ESC Geestemünde
  • Germany | Hessenliga

    • Barockstadt Fulda-Lehnerz vs SV Steinbach
    • Bayern Alzenau vs SV Neuhof
    • Hünfelder SV vs KSV Baunatal
    • FC Hanau 93 vs Eintracht Stadtallendorf
    • Rot-Weiss Hadamar vs FV Bad Vilbel
    • Buchonia Flieden vs FSV 1926 Fernwald
  • Germany | Oberliga Baden-Württemberg

    • SF Dorfmerkingen vs FSV 08 Bissingen
    • SGV Freiberg vs SV Linx
    • TSV Ilshofen 1862 vs FV Lörrach-Brombach
    • Göppinger SV vs FC Bruchsal
    • TSG Backnang 1919 vs FV Ravensburg
    • FC Nöttingen vs Freiburger FC
    • SV Oberachern vs 1.CfR Pforzheim
    • SSV Reutlingen 05 vs FC 08 Villingen
    • Stuttgarter Kickers vs Neckarsulmer SU
  • Germany | Oberliga Hamburg

    • TuS Dassendorf vs Wandsbeker Concordia
    • SV Curslack-Neuengamme vs TSV Sasel
    • FC Süderelbe vs Hamburg-Eimsbütteler BC
  • Germany | Oberliga Niederrhein

    • SC Velbert vs FSV Duisburg
  • Germany | Oberliga Niedersachsen

    • Kickers Emden vs TB Uphusen
    • Arminia Hannover vs FT Braunschweig
    • HSC BW Schwalbe Tündern vs Eintracht Northeim
    • MTV Wolfenbüttel vs SV Ramlingen/Ehlershausen
  • Germany | NOFV North

    • Ludwigsfelder FC vs SC Staaken 1919
    • RSV Eintracht 1949 vs FC Mecklenburg Schwerin
    • MSV 1919 Neuruppin vs Greifswalder FC
    • MSV Pampow vs TSG Neustrelitz
  • Germany | NOFV South

    • Union Sandersdorf vs Bischofswerdaer FV 08
    • F.C. Einheit Wernigerode vs FC Oberlausitz
    • VfB Krieschow 1921 vs 1. FC Merseburg
    • VFC Plauen vs VfL Halle 96
    • FSV Martinroda vs Blau-Weiß Zorbau
  • Germany | Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

    • SV Röchling Völklingen vs SpVgg Elversberg II
    • FC Speyer 09 vs FSV Viktoria Jägersburg
    • FV 1920 Dudenhofen vs FV 07 Diefflen
    • 1.FC Kaiserslautern II vs FC Blau-Weiß Karbach
    • BFV Hassia Bingen vs FV Engers 07
    • TuS 1914 Mechtersheim vs Wormatia Worms
    • TSG Pfeddersheim vs FC Hertha Wiesbach
    • FV Eppelborn vs Arminia Ludwigshafen
    • Sportfreunde Eisbachtal 1919 vs TuS Koblenz
    • Eintracht 05 Trier vs SG 2000 Mülheim-Kärlich
  • Germany | Oberliga Schleswig-Holstein

    • PSV Union Neumünster vs FC Dornbreite Lübeck
    • TSV Kronshagen vs TSV Bordesholm
    • Eckernförder SV vs Weiche Flensburg 08 II
    • Oldenburger SV vs TSV Pansdorf
  • Germany | U19 Bundesliga | North/Northeast

    • Chemnitzer FC U19 vs Carl Zeiss Jena U19
    • Dynamo Dresden U191 - 3Hamburger SV U19
    • Viktoria Berlin U192 - 2Energie Cottbus U19
    • VfL Wolfsburg U191 - 1Hannover 96 U19
  • Germany | U19 Bundesliga | West

    • Bayer 04 Leverkusen U192 - 2MSV Duisburg U19
    • Alemannia Aachen U190 - 1Arminia Bielefeld U19
  • Germany | U19 Bundesliga | South/Southwest

    • FC Ingolstadt U192 - 2Karlsruher SC U19
    • SSV Ulm U192 - 11.FC Saarbrücken U19
    • Kickers Offenbach U190 - 3Eintracht Frankfurt U19i
    • 1. FC Heidenheim U193 - 01899 Hoffenheim U19
    • Darmstadt 98 U19 vs Hessen Kassel U19
    • SC Freiburg U19 vs VfB Stuttgart U19i
  • Greece | Super League

    • P.A.S. Giannina vs Panathinaikos Athen
  • Guatemala | Liga Nacional

    • CSD Municipal vs CSD Cobán Imperial
  • Hong Kong | FA Cup

    • Lee Man Warriors vs Kitchee SC
  • Hungary | Magyar Kupa | 3rd Round

    • Senyo Carnifex0 - 7MTK Budapest
    • FC Dabas vs Szombathelyi Haladási
    • Kelen vs Szeged-Csanád Grosics Akadémiai
    • Budaörsi SC vs Vasas FCi
    • Veszprém vs Debreceni VSC
    • Komaromi VSE vs Mezőkövesdi SE
    • Mosonmagyarovari TE vs Győri ETO FCi
    • Debreceni EAC vs Kisvárda FCi
    • Vac vs Zalaegerszegi TEi
    • Tiszakécske FC vs Újpest FC
    • Diósgyőri VTK vs Szentlőrinci SE
    • Békéscsaba 1912 Előre SE vs Dorogi FC
  • Hungary | Magyar Kupa

    • Veszprem vs Debreceni VSC
    • Kazincbarcikai S.C. vs Szolnoki MÁV FC
  • Iceland | 1. deild karla | Regular Season

    • Selfoss vs Fjolnir
    • Grindavik vs Olafsviki
    • Throttur vs Þór Akureyrii
    • Fram vs Afturelding
  • Iceland | 2. deild karla | Regular Season

    • KF Akureyrar vs Thróttur Vogari
    • Haukar vs Fjallabyggd
  • Iceland | Úrvalsdeild karla

    • Leiknir Reykjavik vs Keflavík IF
    • Íþróttabandalag Akraness vs Fylkir Reykjavík
  • Iceland | 1. deild karla

    • Þróttur Reykjavík vs Þór Akureyri
    • Fram Reykjavík vs Afturelding Mosfellsbaer
  • Indonesia | Liga 1 | Regular Season

    • Bhayangkara1 - 0Madura Unitedi
    • PSIS Semarang3 - 1Persiraja Banda Acehi
    • PSM3 - 1Persebaya Surabayai
    • Bali United Pusam F.C. vs Persib Bandungi
  • Indonesia | Liga 1

    • Bhayangkara F.C. vs Madura United
  • Israel | Premier League | Regular Season

    • Maccabi Petah Tikva F.C. vs Hapoel Tel Aviv F.C.
    • Maccabi Tel Aviv F.C. vs Maccabi Haifa
  • Israel | Premier League

    • Bnei Sakhnin F.C. vs Hapoel Be'er Sheva F.C.
  • Israel | U19

    • Beitar Jerusalem U19 vs FC Ashdod U19
    • Sektzya Ness Ziona U19 vs Hapoel Beer Sheva U19
  • Italy | Campionata Primavera | Regular Season

    • Hellas Verona U190 - 2Lecce U19i
    • AC Milan U192 - 2AS Roma U19i
    • Pescara U193 - 4Torino U19i
    • Juventus Torino U191 - 2SSC Napoli U19i
    • Empoli FC U19 vs Spal U19i
  • Italy | Campionata Primavera 2 | Girone B

    • Lazio Roma U19 vs Crotone U19
  • Italy | Seria A | Regular Season

  • Italy | Serie B | Regular Season

    • A.C. Perugia Calcio1 - 1Cosenza Calcioi
    • Reggina 19142 - 1S.P.A.L.i
    • Ascoli Calcio 1898 FC0 - 2Benevento Calcioi
    • U.S. Lecce3 - 2Alessandria Calcioi
    • A.C. Monza1 - 1Ternana Calcioi
    • L.R. Vicenza Virtus vs A.C. Pisa 1909
    • A.S. Cittadella vs Pordenone Calcio
  • Italy | Serie C | Girone A

    • S.S.D. Pro Sesto Calcio vs U.S. Fiorenzuola 1922
  • Italy | Serie C | Girone B

    • AS Gubbio 1910 vs Virtus Entella
    • U.S. Pistoiese 1921 vs A.C. Reggiana 1919
  • Italy | Serie C | Girone C

    • Juve Stabia vs S.S.D. Città di Campobasso
  • Italy | Serie D

    • Cjarlins Muzane vs AC Mestre
  • Italy | Serie D | Girone A

    • Vado vs Derthona
  • Italy | Serie D | Girone C

    • Cjarlins Muzane vs Mestrei
  • Japan | J-League | Regular Season

    • Shonan Bellmare1 - 1Avispa Fukuokai
    • Vissel Kobe1 - 0Consadole Sapporoi
    • Kashima Antlers3 - 1Gamba Osakai
    • Kashiwa Reysol0 - 3Sanfrecce Hiroshimai
    • Tokushima Vortis1 - 3Kawasaki Frontalei
    • FC Tokyo vs Yokohama FCi
    • Nagoya Grampus2 - 1Yokohama F Marinosi
    • Sagan Tosu0 - 0Oita Trinitai
    • Urawa Red Diamonds2 - 0Cerezo Osakai
    • Shimizu S-Pulse2 - 1Vegalta Sendaii
  • Japan | J2-League | Regular Season

    • Ventforet Kofu1 - 0Omiya Ardijai
    • JEF United Ichihara Chiba1 - 0Ehime FCi
    • Tochigi SC0 - 0Mito Hollyhocki
    • FC Ryūkyū0 - 1Thespa Kusatsui
    • FC Machida Zelvia3 - 3V-Varen Nagasakii
    • Montedio Yamagata0 - 2Kyoto Sanga FCi
    • Jubilo Iwata1 - 1Fagiano Okayamai
  • Japan | J3-League | Regular Season

    • YSCC0 - 0FC Imabarii
    • Vanraure Hachnohe FC vs Kataller Toyama
    • Gainare Tottori0 - 2Kagoshima United FCi
  • Japan | J-League

    • FC Tokyo4 - 0Yokohama FCi
  • Japan | JFL

    • Maruyasu Okazaki vs Mio Biwako Shiga
    • FC Osaka vs Verspah Oita
    • Tōkyō Musashino City FC vs Sony Sendai
  • Kazakhstan | Premier League | Regular Season

    • FC Zhetysu Taldykorgan2 - 2FK Akzhayiki
    • FC Astana2 - 1FC Aktobei
    • FC Caspiy2 - 1FK Atyraui
    • Turan vs Ordabasy
  • Kosovo | Superliga | Regular Season

    • Malisheva vs KF Feronikeli
    • KF Ballkani vs KF Llapi
  • Kuwait | Emir Cup

    • Burgan S.C. vs Al Qadsia SC
  • Latvia | Division 1 | Regular Season

    • Auda1 - 1FK Tukums-2000/TSSi
    • Saldus SS/Leevon vs FK Smiltene
  • Lithuania | A Lyga | Regular Season

    • Dziugas Telsiai2 - 1FK Žalgiris Vilniusi
    • Banga vs FK Kauno Žalgiris
  • Lithuania | I Liga | Regular Season

    • Babrungas1 - 2Silas
    • FK Minija1 - 2Siauliai FA
    • BFA Vilnius2 - 2Neptunasi
    • Sūduva II1 - 0Atmosfera
  • Lithuania | A Lyga

    • Banga Gargzdai vs FK Kauno Žalgiris
  • Luxembourg | National Division | Regular Season

    • FC RM Hamm Benfica vs Etzella Ettelbrück
    • F91 Dudelange vs Union Titus Pétange
    • FC Wiltz 71 vs US Mondorf-Les-Bains
    • Jeunesse Esch vs Racing FC Union Luxembourg
    • Swift Hesperange vs Victoria Rosport
  • Malawi | Super League | Regular Season

    • Karonga United vs TN Starsi
  • Malawi | Super League

    • CIVO United vs Adelaide Blue Eagles
  • Malta | Challenge League | Group B

    • Tarxien Rainbows FC vs Swieqi United
  • Malta | Premier League

    • Santa Lucia FC vs Sirens FC
    • Valletta FC vs Gzira United
    • Hibernians Paola vs Mosta FC
  • Malta | Challenge League

    • Mgarr United FC vs Senglea Athletic
    • Rabat Ajax vs Zejtun Corinthians
    • Lija Athletic vs San Gwann FC
  • Mexico | Liga MX | Apertura

    • Club León vs FC Juárez
    • Deportivo Toluca vs América de Mexico
    • Mazatlán F.C. vs UNAM Pumas
    • Guadalajara Chivas vs C.F. Pachuca
  • Moldova | Divizia Naţională | Regular Season

    • Dinamo-Auto vs Floreşti
  • Mongolia | Premier League | Regular Season

    • Ulaanbaatar City1 - 1Khangaridi
    • Ulaanbaatar City vs Khoromkhoni
    • Athletic 2203 - 0Khaan Khuns-Erchimi
  • Montenegro | Second League | Regular Season

    • FK Arsenal Tivat vs FK Kom
  • Montenegro | First League

    • Fk Iskra Danilovgrad vs FK Podgorica
    • FK Sutjeska Nikšić vs OFK Petrovac
    • Budućnost Podgorica vs FK Jezero
    • FK Dečić vs Mornar Bar
  • Montenegro | Second League

    • Bokelj Kotor vs OFK Grbalj Radanovici
  • Morocco | Botola 1 | Regular Season

    • Difaâ El Jadidi vs HUSA Hassania Agadir
  • Morocco | Botola 2

    • Raja Beni Mellal vs Chabab Atlas Khenifra
    • IZK Khemisset vs Racing de Casablanca
  • Netherlands | Tweede Divisie | Regular Season

    • Noordwijk vs De Treffersi
    • Excelsior Maassluis vs Quick Boysi
    • ASWH vs Jong Volendami
    • HHC Hardenberg vs Rijnsburgse Boysi
    • HFC Koninklijke vs IJsselmeervogelsi
    • Jong Sparta Rotterdam vs Kozakken Boysi
    • Katwijk vs SVV Scheveningeni
  • Netherlands | Eredivisie

  • Netherlands | Tweede Divisie

    • SV Spakenburg vs Gelders Veenendaalsei
    • VV Katwijk vs SVV Scheveningen
  • Netherlands | Derde Divisie

    • FC Lisse vs HSV Hoek
  • Netherlands | Derde Divisie

    • Lisse vs Hoeki
    • Staphorst vs Excelsior 31i
    • Ajax Amateurs vs Ter Leedei
    • Sportlust vs Barendrecht
  • North America | Canadian Premier League

    • Valour FC vs Cavalry FC
  • North America | Canadian Premier League | Regular Season

    • York United FC vs HFX Wanderers FC
  • North America | USL Championship | Regular Season

    • Atlanta United II vs Tampa Bay Rowdies
    • Rio Grande Valley vs Colorado Springs Switchbacks FC
  • USA | MLS

    • Atlanta United vs D.C. UnitedGo to Prediction
    • New England Revolution vs Columbus CrewGo to Prediction
    • Toronto FC vs Nashville S.C.Go to Prediction
    • FC Cincinnati vs New York City FCGo to Prediction
    • Austin FC vs San Jose EarthquakesGo to Prediction
    • Real Salt Lake vs Seattle SoundersGo to Prediction
    • Houston Dynamo FC vs FC Dallas
  • North America | USL Championship

    • Charlotte Independence vs Pittsburgh Riverhounds
    • Indy Eleven vs Louisville City FC
    • Houston Dynamo FC vs Colorado Springs Switchbacks FC
  • North America | Major League Soccer | Regular Season

  • Northern Ireland | NIFL Championship | Regular Season

    • Dundela FC vs Annagh
  • Northern Ireland | Premier League | Regular Season

    • Ballymena United vs Glenavon F.C.Go to Prediction
    • Linfield F.C. vs Coleraine F.C.iGo to Prediction
    • Dungannon Swifts vs Cliftonville F.C.iGo to Prediction
    • Warrenpoint Town vs F.C. GlentoranGo to Prediction
    • Carrick Rangers F.C. vs Portadown FC
    • Crusaders Belfast vs Larne F.C.Go to Prediction
  • Northern Ireland | Northern Ireland Football League Championship

    • Institute F.C. vs Ards FC
    • Loughgall FC vs H&W Welders
    • Dergview FC vs Queens University
    • Ballyclare Comrades vs Newry City AFC
    • Ballinamallard United vs Knockbreda Parish
  • Norway | Eliteserien | Regular Season

  • Norway | First Division

    • Grorud IL vs Sogndal ILi
    • FK Jerv vs Sandnes Ulfi
    • Bryne FK vs IK Starti
    • Raufoss IL vs KFUM-Kameratene Osloi
    • Strømmen IF vs Ham-Kam
    • Åsane Fotball vs Aalesunds FKi
    • Ranheim IL vs Stjørdals-Blink
  • Norway | Division 2

    • Vard Haugesund vs Øygarden FKi
  • Norway | Division 2 | Group 1

    • Brattvåg IL vs Bærum SKi
    • Eidsvold TF vs Moss FK
    • Florø vs Alta If
  • Norway | Division 2 | Group 2

    • Fram Larvik vs Notodden FK
    • Skeid Fotball vs Sotra SK
  • Norway | Division 3 | Group 1

    • Nybergsund IL-Trysil vs Stovner
    • FK Toten vs Elverum IL
  • Norway | Division 3 | Group 2

    • Halsen IF vs Hönefoss BK
    • Assiden vs FK Eik Tønsberg 871
  • Norway | Division 3 | Group 3

    • IK Start II vs IL Brodd
    • Hinna FK vs Sola FK
  • Norway | Division 3 | Group 4

    • OS TF vs Frigg Oslo FK
  • Norway | Division 3 | Group 6

    • Bodø/Glimt II vs Nordstrand IF
    • Ullern IF vs Rana
  • Panama | LPF | Clausura

    • Plaza Amador vs San Francisco FC
  • Paraguay | Primera División

    • Cerro Porteño vs Guaraní Asuncion
  • Paraguay | Segunda División

    • Rubio Ñú vs Sportivo Iteño
  • Peru | Primera División | Clausura

    • Carlos A Mannucci vs Alianza Huanuco
    • Universidad César Vallejo vs AD Cantolao
  • Poland | CLJ U19 | Regular Season

    • Legia Warsaw U19 vs Pogon Szczecin U19
    • Wisla Krakow U19 vs Zaglebie Lubin U19
    • Lech Poznan U19 vs Cracovia Krakow U19
  • Poland | Ekstraklasa | Regular Season

    • Wisła Płock SA3 - 0Jagiellonia Białystoki
    • Pogoń Szczecin vs Cracovia KrakówiGo to Prediction
    • Radomiak Radom vs Śląsk WrocławGo to Prediction
    • Lechia Gdańsk vs Piast GliwiceGo to Prediction
  • Poland | I Liga | Regular Season

    • ŁKS Łódź1 - 2Podbeskidzie Bielsko-Białai
    • Korona Kielce vs Sandecja Nowy Sącz
  • Poland | II Liga | Regular Season

    • GKS Belchatow0 - 1Lech II Poznai
    • Znicz Pruszkow vs Ostrodai
    • Wisla Pulawy vs Stal Rzeszowi
  • Poland | III Liga | Group I

    • Skierniewice vs Biala Piskai
    • Wissa Szczuczyn vs Legia Warszawa II
  • Poland | III Liga | Group II

    • Kluczevia Stargard0 - 2Srodai
    • Olimpia Grudziądz vs Pogon Szczecin IIi
  • Poland | III Liga | Group III | Group III

    • Brzeg2 - 3Legnica 2i
    • Gornik Z. II0 - 1Goczalkowice Zdroji
    • Zaglebie 27 - 0Odra Wodzislawi
    • Bielsko-Biala0 - 0Polonia Bytom
    • Gwarek Tarnowskie Gory vs Sleza Wroclawi
  • Poland | III Liga | Group IV

    • Ostrowiec Swietokrzyski vs Wisloka Debicai
    • Avia Swidnik vs Siarka Tarnobrzeg
  • Poland | II Liga

    • MKP Pogoń Siedlce vs Stomil Olsztyn
    • Ruch Chorzów vs Wigry Suwałki
  • Poland | III Liga

    • Sokol Kleczew vs Blekitni Stargard Szczecinski
    • Jarota Jarocin vs Elana Torun
    • Pniowek Pawlowice vs MKS Kluczbork
  • Portugal | Liga Revelação | Regular Season

    • Sporting Lisbon U231 - 2Estoril U23i
    • Marítimo U235 - 2Belenenses U23
  • Portugal | Primeira Liga | Regular Season

  • Portugal | Segunda Liga | Regular Season

    • Rio Ave F.C.0 - 4CD Feirensei
    • CD Mafra vs CD Trofense
  • Portugal | Campeonato de Portugal

    • Lusitânia F.C. vs Anadia F.C.
    • Pevidem S.C. vs S.C. Sao Joao de Ver
    • FC Felgueiras vs A.D. Fafe
  • Portugal | Campeonato de Portugal

    • CD Rabo Peixe vs Operário dos Açores
  • Republic of Ireland | Premier Division | Regular Season

    • Sligo Rovers FC vs Shamrock Rovers FCGo to Prediction
  • Romania | LIGA II | Regular Season

    • Astra Giurgiu0 - 2Unirea Deji
    • Brașov Steagul Renaște3 - 1FC Dunarea Calarasii
    • Unirea Constanta0 - 6CSMS Iașii
    • AFC Hermannstadt6 - 0Dacia Brailai
    • FC Buzau4 - 1FC Metaloglobus Bucurestii
    • A.S.U. Politehnica Timișoara vs Csikszereda Miercurea Ciuci
  • Romania | LIGA II

    • A.S.U. Politehnica Timișoara vs FK Csikszereda Miercurea Ciuc
    • AFC Hermannstadt vs A.C.S. Dacia Unirea Brăila
  • Romania | Liga 1 | Regular Season

    • A.F.C. Chindia Târgoviște2 - 0S.S.C. Farul Constanțai
    • FC U Craiova 1948 vs FCSB
  • Russia | Group 1

    • Alania 20 - 2Legion Dynamoi
    • FK Anzi Makhackala vs Spartak Nalchiki
    • Kholding vs Biologi
  • Russia | Group 2

    • Chita1 - 2Krasavai
    • Zenit 22 - 1Baltika 2i
    • Znamya Truda1 - 2Olimp-Dolgoprudny 2i
    • Murom vs Lokomotiv-Kazankai
    • Kairat Moscow vs Tveri
    • Volna Nizhegorodskaya vs Vladimiri
  • Russia | Group 3

    • SKA Khabarovsk 24 - 1Strogino Moskvai
    • FK Khimki II1 - 2Znamya Noginski
    • Vidnoe2 - 1Kvanti
    • Ryazan1 - 1F. Voronezh 2i
    • Penza vs Kalugai
    • Saturn Ramenskoye vs FK Saranski
    • Saratov vs Salyut-Belgorodi
    • D. Bryansk vs Kursk
  • Russia | Group 4

    • Ural 24 - 3Lada Togliattii
    • Chelyabinsk1 - 3Ulyanovski
    • Orenburg 20 - 0Zvezda Permi
    • Nosta1 - 1Tyumeni
  • Russia | Premier-Liga | Regular Season

    • F.C. Ufa3 - 2F.C. Khimkii
    • Krylia Sovetov Samara vs F.C. Rostovi
    • Akhmat Grozny vs F.C. Krasnodar
  • Russia | FNL 2

    • Ural-D Yekaterinburg vs FC Lada Tolyatti
    • FC Chelyabinsk vs FC Volga Ulyanovsk
    • FK Murom vs Kazanka Moscow
    • Druzhba Maikol vs Mashuk-KMV Pyatigorsk
  • Russia | South

    • Anzhi Makhachkala vs Spartak Nalchik
  • San Marino | Campionato Sammarinese | Regular Season

    • SP Tre Fiori vs Muratai
    • Folgore Falciano Calcio vs Domagnano
  • Saudi Arabia | Saudi Professional League

    • Al-Hilal Saudi F.C. vs Al-Ettifaq F.C.
    • Al-Hazem F.C. vs Abha Club
    • Al-Nassr F.C. Riyadh vs Al-Ittihad Club Jeddah
  • Scotland | Championship | Regular Season

    • Dunfermline Athletic vs Inverness Caledonian ThistleGo to Prediction
    • Hamilton Academical vs Ayr UnitedGo to Prediction
    • Greenock Morton F.C. vs Raith Rovers FCGo to Prediction
    • Queen of The South F.C. vs Arbroath F.C.iGo to Prediction
    • Partick Thistle F.C. vs Kilmarnock FCGo to Prediction
  • Scotland | FA Cup | 1st Round

    • Caledonian Braves vs Stirling University
    • Nairn County vs Strathspey Thistle
    • Forres Mechanics vs Bonnyrigg Rose Athletic F.C.
    • Wick Academy vs Bo'ness United F.C.
  • Scotland | League One | Regular Season

  • Scotland | League Two | Regular Season

    • Cowdenbeath F.C. vs Forfar Athletic F.C.Go to Prediction
    • Elgin City F.C. vs Annan AthleticiGo to Prediction
    • Stranraer F.C. vs Stenhousemuir F.C.iGo to Prediction
    • Albion Rovers vs Kelty Hearts
  • Scotland | Premiership | 1st Phase

  • Serbia | First League | Regular Season

    • Mladost GAT vs Buducnost Dobanovci
    • IMT Novi Beograd vs Zeleznicar Pancevo
    • Zlatibor Čajetina vs Loznica
    • Žarkovo vs Sremska Mitrovica
    • Backa vs Rad Belgrade
  • Serbia | Super Liga | Regular Season

    • Proleter Novi Sad vs Mladost
  • Serbia | Super Liga

    • Čukarički Belgrade vs Spartak Subotica
    • Proleter vs Mladost Lučani
    • Backa Topola vs Napredak
  • Singapore | Prime League | Regular Season

    • Tampines2 - 1Young Lionsi
    • Tanjong Pagar1 - 1Hougangi
  • Singapore | Prime League

    • Tampines Rovers vs Young Lions
  • Slovakia | 1st Liga Women | Regular Season

    • Spartak Myjava3 - 0Spartak Trnava
  • Slovakia | Fortuna Liga | Regular Season

    • MFK Ružomberok vs DAC Dunajská Streda
    • Tatran Liptovský Mikuláš vs FK Pohronie
    • Zemplín Michalovce vs ViOn Zlaté Moravce
    • AS Trenčín vs FK Senica
  • Slovakia | II. liga | Regular Season

    • Slovan Bratislava II vs Bardejovi
    • FK Humenne vs Zilina Bi
  • Slovakia | II. liga

    • Dukla Banská Bystrica vs Slavoj Trebišovi
  • Slovenia | 2. SNL | Regular Season

    • Primorje vs Rudari
    • Jadran Dekani vs Fužinar
    • Beltinci vs Ilirija
    • Nafta vs Brezice
  • Slovenia | PrvaLiga

    • Olimpija Ljubljana vs NK Celje
    • NK Domžale vs NK Radomlje
    • FC Koper vs NK Bravo
  • South Africa | Multichoice Diski Challenge | Regular Season

    • Golden Arrows U233 - 1Kaizer Chiefs U23i
  • South Africa | Premier League | Regular Season

    • Chippa United vs Orlando Piratesi
    • Kaizer Chiefs vs Bloemfontein Celtic
  • South Korea | K League 1

    • Jeonbuk1 - 0Suwon Samsung Bluewingsi
    • Gwangju1 - 1Jeju Unitedi
    • Daegu2 - 1Ulsan Hyundaii
  • South Korea | K League 2

    • Jeonnam1 - 2Bucheon FC 1995i
    • Gyeongnam2 - 3Gimcheon Sangmui
    • Busan I Park1 - 3Anyangi
  • South Korea | K League 1

    • Jeonbuk Hyundai Motors vs Suwon Samsung Bluewings
    • Gwangju FC vs Jeju United
    • Daegu FC vs Ulsan Hyundai
    • Gangwon FC vs Pohang Steelers
  • South Korea | K League 2

    • Gyeongnam FC vs Sangju Sangmu
  • Spain | LaLiga Santander | Regular Season

    • Rayo Vallecano de Madrid3 - 0Getafe CFi
    • Atlético Madrid vs Athletic BilbaoGo to Prediction
    • Elche CF vs UD LevanteGo to Prediction
    • CD Alavés vs CA OsasunaGo to Prediction
  • Spain | Segunda División | Regular Season

    • UD Ibiza vs Real Oviedo CF
    • Real Zaragoza vs Real Sociedad II
    • CD Leganés vs SD Amorebieta
    • Girona FC vs Real Valladolid CF
    • FC Cartagena vs CD Lugo
  • Spain | Tercera División RFEF | Group 4 – Basque Country

    • Lagun Onak vs Barakaldo C.F.
  • Sweden | Allsvenskan | Regular Season

  • Sweden | Superettan | Regular Season

    • Norrby IF1 - 1Trelleborgs FFi
    • IK Brage vs GAISi
    • GIF Sundsvall vs Landskrona BoIS
  • Sweden | Superettan

    • AFC Eskilstuna vs Vasalunds IFi
  • Sweden | Division 1 | Norra

    • I.F. Brommapojkarna vs Gefle IF
    • Brommapojkarna0 - 1Geflei
    • Haninge3 - 1Sylviai
    • IFK Haninge vs If Sylvia
    • Karlstad vs Täbyi
    • IK Frej vs Hudiksvalls FF
  • Sweden | Division 1 | Sødra

    • Lindome3 - 1Tvååkers IFi
    • Qviding0 - 2Atvidabergsi
    • Qviding FIF vs Åtvidabergs FF
    • Assyriska Turabdin IK1 - 3Tornsi
    • Assyriska Turabdin IK vs Torns IF
    • Lunds vs Ljungskilei
    • Oskarshamns AIK vs IFK Malmö FKi
    • Lunds BK vs Ljungskile SK
    • Österlens FF vs Skövde AIK
    • Vänersborgs IF vs F.C. Linköping City
  • Sweden | Division 2

    • Vanersborgs FK vs BK Forward
  • Sweden | Norra Svealand

    • Karlbergs BK vs Enköpings SK
    • Gamla Upsala SK vs Skiljebo SK
    • IFK Stocksund vs Kvarnsvedens IK
    • IFK Lidingö FK vs Kungsängens IF
  • Sweden | Norrland

    • IFK Östersund vs Notvikens IK
    • Sandviks IK vs Skellefteå FF
    • Gottne IF vs Umeå FC Akademi
    • Taftea IK vs Stöde IF
  • Sweden | Norra Gøteland

    • IK Gauthiod vs Nordvärmlands FF
    • IFK Kumla vs Stenungsunds IF
    • Vänersborgs IF vs BK Forward
    • Lidköpings FK vs IFK Tidaholm
  • Sweden | Sødra Gøtaland

    • Asarums IF FK vs Kristianstad F.C.
    • BK Olympic vs FK Karlskrona
    • Nosaby IF vs Räppe GOIF
    • FC Rosengård vs IFK Karlshamn
    • Sölvesborgs GoIF vs Hässleholms IF
  • Sweden | Sødra Svealand

    • Tyresö FF vs Rynninge IK
    • Karlslunds IF HFK vs Arameisk-Syrianska IF
  • Sweden | Væstra Gøtaland

    • Varbergs Gif FK vs Västra Frölunda IF
    • Dalstorps IF vs Ängelholms FF
    • Onsala BK vs Husqvarna FF
  • Switzerland | 1. Liga Promotion | Regular Season

    • FC Bavois vs SC Brühl St. Gallen
    • AC Bellinzona vs FC Zürich II
  • Switzerland | Cup | 2nd Round

    • Black Stars Basel vs FC Biel Biennei
    • FC Stade Lausanne-Ouchy vs FC Sion
    • Étoile Carouge FC vs FC Winterthur
    • FC Thun vs Grasshoppers Zürich
  • Syria | Syrian League | Regular Season

    • Harjaleh vs Jablehi
  • Tajikistan | Vysshaya Liga | Regular Season

    • Khatlon3 - 0Kuktoshi
    • Khujand5 - 0Dushanbe-83i
  • Thailand | Thai League 1 | Regular Season

    • Port2 - 0Khon Kaen Unitedi
    • Chonburi3 - 1Nong Bua Pitchayai
    • Chiangrai United vs Ratchaburii
    • Buriram United4 - 0Chiangmai Unitedi
    • BG Pathum United vs Muangthong United F.C.
  • Thailand | Thai League 2 | Regular Season

    • Kasetsart1 - 2Lampangi
    • Sukhothai2 - 1Lamphun Warriori
  • Thailand | Thai League 1

    • Chiangrai United0 - 0Ratchaburii
  • Turkey | Süper Lig | Regular Season

    • Sivasspor1 - 1Gaziantep F.K.i
    • Kasımpaşa S.K. vs TrabzonsporiGo to Prediction
    • Antalyaspor AS vs Beşiktaş IstanbulGo to Prediction
    • Adana Demirspor vs Çaykur RizesporGo to Prediction
  • Turkey | TFF 1 Lig | Regular Season

    • Eyüpspor vs BB Erzurumspori
    • Manisa F.K. vs Bandırmaspor
  • Turkey | TFF 3.Lig | Group 1

    • Sancaktepe FK vs 1954 Kelkit Belediyespori
  • Turkey | TFF 3.Lig | Group 3

    • Esenler Erokspor vs Belediye Derincespori
  • Turkey | TFF 2.Lig | Kirmizi Grup

    • Hekimoğlu Trabzon5 - 0Niğde Anadolu F.K.i
    • Sarıyer vs Turgutluspori
  • UEFA Euro U19 women

    • Germany U19 Women vs Russia U19 Women
    • France U19 Women vs Iceland U19 Women
    • Belgium U19 Women vs Slovenia U19 Women
    • Serbia U19 Women vs Sweden U19 Women
  • Ukraine | Druha Liha | Group 1

    • Dinaz Vyshgorod2 - 0Nyva Vinnytsyai
    • Chernihiv vs Bukovyna
    • Karpaty Lviv vs Karpaty Halych
  • Ukraine | Druha Liha | Group 2

    • FC Vovchansk vs Yarud Mariupoli
    • Nova Kakhovka vs Skoruk Tomakovka
    • Trostyanets vs Mykolaivka
    • Real Pharma Ovidiopol vs Tavriyai
  • Ukraine | Persha Liha | Regular Season

    • Prykarpattya1 - 1Kryvbasi
    • Volyn Lutsk vs VPK-Agroi
  • Ukraine | Premier League | Regular Season

    • Inhulets'0 - 2Kolos-Kovalevka Kyivi
    • Mariupol' vs Shakhtar Donetsk
    • Dnipro-1 vs Veres-Rivne
  • Ukraine | Premier League

    • Dynamo Kyiv vs FC Oleksandria
    • FC Mariupol vs Shakhtar Donetsk
    • Vorskla Poltava vs Olimpik Donetsk
    • Vorskla Poltava vs Minaj
  • United Arab Emirates | Premier League | Regular Season

    • Al-Wasl vs Al Wahda Abu Dhabi
  • Uruguay | Primera División

    • Cerrito CS vs Cerro Largo
  • Uruguay | Primera División | Clausura

    • Villa Espanola vs Institucion Atletica Sud América
  • Wales | Cymru Premier

    • The New Saints F.C. vs Barry Town UnitedGo to Prediction
    • Cefn Druids A.F.C. vs Pen-y-Bont F.C.Go to Prediction
    • Caernarfon Town F.C. vs Cardiff Metropolitan UniversityGo to Prediction
    • Connah's Quay Nomads F.C. vs Bala Town F.C.Go to Prediction
    • Haverfordwest County AFC vs Flint Town UnitedGo to Prediction
  • Wales | Cymru North

    • Prestatyn Town F.C. vs Buckley Town FC
    • Guilsfield F.C. vs Penrhyncoch F.C.
    • Ruthin Town F.C. vs Llanrhaeadr F.C.
    • Airbus vs Colwyn Bay F.C.i
    • Airbus UK Broughton vs Colwyn Bay F.C.
  • Wales | Cymru South

    • Trefelin vs Cwmbran Celtic F.C.i
    • Trefelin B.G.C. vs Cwmbran Celtic F.C.
    • Carmarthen Town A.F.C. vs Cambrian & Clydach ValeiGo to Prediction
    • Risca United F.C. vs Swansea University F.C.
    • Port Talbot Town vs Ammanford A.F.C.
  • Wales | Cymru Premier | 1st Phase

    • Druids vs Penybonti
    • Connah's Quay Nomads F.C. vs Balai
    • Haverfordwest vs Flinti
    • Caernarfon vs Cardiff Metropolitan Universityi
  • Zambia | Premier League | Regular Season

    • Buildcon1 - 0Prison Leopardsi
    • Forest Rangers vs Kafue Celtici
    • Chambishi vs Indenii

*Data provided on this site is sourced from external live feeds that are provided by third-party sites and apps. As such, this data may be subject to a time delay, and can in the extreme be inaccurate.

Get the best from your betting partner with our “How to pick a Betting Partner” guide.